Mateřská škola Na Valech, Chrudim

Nacházíme se ve čtyřech budovách v klidné části Chrudimi, ve čtvrti zvané U Václava. Tři budovy stojí v ulici Na Valech vedle katastrálního úřadu, čtvrtá v ulici Sladkovského. Budovy jsou dvoutřídní, propojené velkou zahradou s moderním bazénem.

Mateřská škola Na Valech, Chrudim
Mateřská škola - nadstandardní aktivity
Nabízíme
  • logopedickou intervenci Hravé povídání
  • agličtinu hrou
  • hudebně dramatický soubor "Paraplíčko"
Zajišťujeme kurzy:
  • předplaveckého výcviku
  • lyžařského výcviku
  • in-line bruslení

Rychlá galerie mateřské školy

Naše mateřská škola se zapojila do projektů financovaných Evropskou Unií

Naše mateřská škola se zapojila do projektu Zdraví do škol

Logo studio fit Logo zdraví do školy

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ - POZOR ZMĚNA ! Provoz o prázdninách: 6.30 - 16.00 hod. Rozdělení dětí do tříd najdete v příloze. PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO, UŽIJTE SI PRÁZDNIN VE ZDRAVÍ A POHODĚ. Spoustu nových zážitků a dobrodružství a v září se těšíme na shledanou.

Seznam PŘIJATÝCH dětí k předškolnímu vzdělávání od 1. 9. 2018 v naší mateřské škole. Těšíme se na setkání s novými rodiči, které se uskuteční 19.června od 15,30 hodin ve třídě motýlků. (Budova ředitelství v přízemí)

Žádáme rodiče NEPŘIJATÝCH dětí a rodiče, jejichž SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ BYLO PŘERUŠENO,aby se dostavili ve čtvrtek 31.5. od 8 do 11 hodin nebo v pátek od 12 do 16 hodin PODEPSAT rozhodnutí o nepřijetí či usnesení o přerušení řízení.

Pohádkový les

30.5.2018

Na všechny se moc těšíme!!!

Jídelní lístek 25.6. - 29.6.2018

Jídelní lístek 1.8. - 3.8.2018