Mateřská škola Na Valech, Chrudim

Nacházíme se ve čtyřech budovách v klidné části Chrudimi, ve čtvrti zvané U Václava. Tři budovy stojí v ulici Na Valech vedle katastrálního úřadu, čtvrtá v ulici Sladkovského. Budovy jsou dvoutřídní, propojené velkou zahradou s moderním bazénem.

Mateřská škola Na Valech, Chrudim
Mateřská škola - nadstandardní aktivity
Nabízíme
  • logopedickou intervenci Hravé povídání
  • agličtinu hrou
  • hudebně dramatický soubor "Paraplíčko"
Zajišťujeme kurzy:
  • předplaveckého výcviku
  • lyžařského výcviku
  • in-line bruslení

Rychlá galerie mateřské školy

Naše mateřská škola se zapojila do projektů financovaných Evropskou Unií

Naše mateřská škola se zapojila do projektu Zdraví do škol

Logo studio fit Logo zdraví do školy

MOC DĚKUJEME všem rodičům, kteří nám v sobotu přišli na pomoc s rekonstrukcí zahrady. Díky nim se začíná zahrada berušek a kuřátek blížit k finální podobě. Bez chlapské síly tatínků a pečlivosti maminek bychom takto v realizaci nepostoupili.

foto z brigády

Ve čtvrtek 19.4. zahajujeme PŘEDŠKOLKU. V době od 10 hodin do oběda si můžete se svými dětmi, které ještě nenavštěvují školku, pohrát v jedné z našich tříd. Děti si tak mohou zvykat na prostředí školky. Začínáme v koťátkách.

Před návštěvou naší školky se můžete rozhodnout, do které budovy, či třídy se půjdete podívat. Zde k nahlédnutí jednoduchá charakteristika jednotlivých pracovišť.

Jídelní lístek 14.5. - 18.5.2018

Jídelní lístek 21.5. - 25.5.2018