Školné

• Úplata je stanovena na základě objemu vynaložených neinvestičních nákladů na mateřskou školu v předcházejícím kalendářním roce.
  • Výše úplaty na každé přihlášené dítě s účinností od 1. 9. 2017 činí 500,- Kč měsíčně
  • Od úplaty jsou na základě §123, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. osvobozeny děti s poviností předškolního vzdělávání.
  • Pro kalendářní měsíc, v němž bude omezen nebo přerušen provoz mateřské školy po dobu delší než 5 pracovních dnů se výše úplaty stanovuje v poměru odpovídajícím počtu vyučovacích dnů.
  • O osvobození od úplaty může požádat rodič na u ředitelky školy, pokud doloží příjem sociálních příspěvků ÚP (pěstounská péče nebo zdravotní postižení dítěte či zákonného zástupce) nebo opakujících se sociálních dávek dokládajícím „sociální znevýhodnění“ dítěte (např. dávky pomoci v hmotné nouzi, zvýšený příspěvek na dítě).
  • Úplata je splatná do 15. dne stávajího měsíce.
  • Plátce hradí úhradu bezhotovostním převodem na bankovní účet mateřské školy.

MOC DĚKUJEME všem rodičům, kteří nám v sobotu přišli na pomoc s rekonstrukcí zahrady. Díky nim se začíná zahrada berušek a kuřátek blížit k finální podobě. Bez chlapské síly tatínků a pečlivosti maminek bychom takto v realizaci nepostoupili.

foto z brigády

Ve čtvrtek 19.4. zahajujeme PŘEDŠKOLKU. V době od 10 hodin do oběda si můžete se svými dětmi, které ještě nenavštěvují školku, pohrát v jedné z našich tříd. Děti si tak mohou zvykat na prostředí školky. Začínáme v koťátkách.

Před návštěvou naší školky se můžete rozhodnout, do které budovy, či třídy se půjdete podívat. Zde k nahlédnutí jednoduchá charakteristika jednotlivých pracovišť.

Jídelní lístek 14.5. - 18.5.2018

Jídelní lístek 21.5. - 25.5.2018