MOC DĚKUJEME všem rodičům, kteří nám v sobotu přišli na pomoc s rekonstrukcí zahrady. Díky nim se začíná zahrada berušek a kuřátek blížit k finální podobě. Bez chlapské síly tatínků a pečlivosti maminek bychom takto v realizaci nepostoupili.

foto z brigády

Ve čtvrtek 19.4. zahajujeme PŘEDŠKOLKU. V době od 10 hodin do oběda si můžete se svými dětmi, které ještě nenavštěvují školku, pohrát v jedné z našich tříd. Děti si tak mohou zvykat na prostředí školky. Začínáme v koťátkách.

Před návštěvou naší školky se můžete rozhodnout, do které budovy, či třídy se půjdete podívat. Zde k nahlédnutí jednoduchá charakteristika jednotlivých pracovišť.

Jídelní lístek 14.5. - 18.5.2018

Jídelní lístek 21.5. - 25.5.2018