duhový den na koťátkách

Seznam PŘIJATÝCH dětí k předškolnímu vzdělávání od 1. 9. 2018 v naší mateřské škole. Těšíme se na setkání s novými rodiči, které se uskuteční 19.června od 15,30 hodin ve třídě motýlků. (Budova ředitelství v přízemí)

Žádáme rodiče NEPŘIJATÝCH dětí a rodiče, jejichž SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ BYLO PŘERUŠENO,aby se dostavili ve čtvrtek 31.5. od 8 do 11 hodin nebo v pátek od 12 do 16 hodin PODEPSAT rozhodnutí o nepřijetí či usnesení o přerušení řízení.

MOC DĚKUJEME všem rodičům, kteří nám v sobotu přišli na pomoc s rekonstrukcí zahrady. Díky nim se začíná zahrada berušek a kuřátek blížit k finální podobě. Bez chlapské síly tatínků a pečlivosti maminek bychom takto v realizaci nepostoupili.

foto z brigády

Pohádkový les

30.5.2018

Na všechny se moc těšíme!!!

Jídelní lístek 11.6. - 15.6.2018

Jídelní lístek 18.6. - 22.6.2018