Pozorujeme a zkoumáme - Život ve vodě

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ - POZOR ZMĚNA ! Provoz o prázdninách: 6.30 - 16.00 hod. Rozdělení dětí do tříd najdete v příloze. PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO, UŽIJTE SI PRÁZDNIN VE ZDRAVÍ A POHODĚ. Spoustu nových zážitků a dobrodružství a v září se těšíme na shledanou.

Seznam PŘIJATÝCH dětí k předškolnímu vzdělávání od 1. 9. 2018 v naší mateřské škole. Těšíme se na setkání s novými rodiči, které se uskuteční 19.června od 15,30 hodin ve třídě motýlků. (Budova ředitelství v přízemí)

Žádáme rodiče NEPŘIJATÝCH dětí a rodiče, jejichž SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ BYLO PŘERUŠENO,aby se dostavili ve čtvrtek 31.5. od 8 do 11 hodin nebo v pátek od 12 do 16 hodin PODEPSAT rozhodnutí o nepřijetí či usnesení o přerušení řízení.

Pohádkový les

30.5.2018

Na všechny se moc těšíme!!!

Jídelní lístek 25.6. - 29.6.2018

Jídelní lístek 1.8. - 3.8.2018